Ereleden

 

 

Margreeth Bergman-van Duin 2016  
Rudi Beelen 2013  
Walther Hesselink 2009  
Dirk Klinkenberg 2008  
Arie Bechthum 2007    8 juli 2018
Gerrit Blauw 1999    13 juni 2006

Leden van Verdienste

   
Ellen Karstens 2013  
Pieter Passchier 2010  
Ineke Koks 2006  

Ere / Eerste Donateur

 

 
Joke Komen 2012  
     
     

Golfers/vrijwilligers van het jaar

 

 

Margreeth Bergman & Piet Waaning 2016 Vrijwilligers van het jaar
Sabrina v. Rooijen & Jack van den Eijkel 2015 Sportieve prestatie
Joke Koelewijn & Jack van den Eijkel 2014 Sportieve prestatie
Ellen Karstens & Ron van der Geer
2013 Sportieve prestatie
Rudi Beelen & Frank Kusters
2013 Inzet voor de club
Ellen Karstens & Leo Hazenoot
2012 Sportieve prestatie
Annemiek Ribberink & Jac Plug
2011 Inzet voor de club
Leny van Duijn & Peter van der Ploeg
2010 Sportieve prestatie
Jeugdcommissie & Coaches
2009 Inzet voor de club
Els Guyt & Ton van Duin
2008 Sportieve prestatie
Rudi Beelen  & Jan Klint
2007 Inzet voor de club
Wilma Bais†  & Ben Akkerman
2006 Sportieve prestatie
Ineke Koks & Pieter Passchier
2005 Inzet voor de club

Kampioenen

   
2017    
2016    
Clubkampioenschap Grote Baan Bruto    
Clubkampioenschap Grote Baan netto    
Clubkampioenschap Stableford Leoni Bergman Ton van Duin
Clubkampioenschap Matchplay bruto Sabrina van Rooijen Leo Hazenoot
Zomeravondcompetitie bruto    
Zomeravondcompetitie netto    
Clubkampioenschap Strokeplay Joke Koelewijn Peter van der Plog
Damesochtend Matchplay    
Damesochtend Stableford    
Herenochtend Matchplay    
Herenochtend Stableford    
Maandbeker Sabrina van Rooijen Jac Plug
     
2015    
Clubkampioenschap Grote Baan bruto Leny van Duijn Jack van den Eijkel
Clubkampioenschap Grote Baan netto Sabrina van Rooijen Peter Droog
Clubkampioenschap Stableford Sabrina van Rooijen Han Horlings
Clubkampioenschap Matchplay bruto Elly Imthorn Jack van den Eijkel
Zomeravondcompetitie bruto   Jack van den Eijkel
Zomeravondcompetitie netto Ina Hendriks Henk van Rijn
Clubkampioenschap Strokeplay Estelle Rezelman Peter van der Ploeg
Damesochtend Matchplay Joke Koelewijn  
Damesochtend Stableford Pien Swanenburg  
Herenochtend Matchplay   Walther Hesselink
Herenochtend Stableford   Brian Masson
Maandbeker Sabrina van Rooijen Jack van den Eijkel
  Estelle Rezelman Theo van Ruiten
2014    
Clubkampioenschap Grote Baan bruto Ina Hendriks Jack van den Eijkel
Clubkampioenschap Grote Baan netto Sabrina van Rooijen Arie van der Bent
Clubkampioenschap Matchplay bruto Joke Koelewijn Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Matchplay netto Sabrina van Rooijen Jack van den Eijkel
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Max Goote
Clubkampioenschap Stableford Corrie Barnhoorn Jack van den Eijkel
Clubkampioenschap Stableford jeugd Rosanne Aartman Christopher Dionisio
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd   Quinten van der Meer
Clubkampioenschap Strokeplay Joke Koelewijn Peter van der Ploeg
Damesochtend Matchplay Corrie Barnhoorn  
Damesochtend Stableford Ada Smits  
Herenochtend Matchplay   Piet Waaning
Herenochtend Stableford   Henny Kamerling
Maandbeker Hcp 0,0 – 24,9   Jack van den Eijkel
Maandbeker HCP 25,0 – 36,0 Sabrina van Rooijen  
Zomeravondcompetitie bruto   Ron van der Geer
Zomeravondcompetitie netto Joke Koelewijn Peter Droog
     
2013    
Clubkampioenschap Grote Baan bruto Leny van Duijn Hans Tazelaar
Clubkampioenschap Grote Baan netto Marianne Bergman Hans Tazelaar
Clubkampioenschap Matchplay  bruto Ellen Karstens Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Matchplay  netto Ellen Karstens Henny Kamerling
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Daan van Hulsen
Clubkampioenschap Stableford Margreeth Bergman Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Stableford jeugd Anne Fleur van der Meer Tygo Mink
Clubkampioenschap Strokeplay Ellen Karstens Peter van der Ploeg
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd   Max Goote
Damesochtend Matchplay Ada Smits  
Damesochtend Stableford Ada Smits  
Herenochtend Matchplay   Henny Kamerling
Herenochtend Stableford   Joop van Roon
Maandbeker bruto   Kees Karstens
Maandbeker netto Joke Koelewijn Theo van Ruiten
Zomeravondcompetitie bruto   Ron van der Geer
Zomeravondcompetitie netto Wilma Smit Maurice van Roon
     
2012    
Clubkampioenschap Grote Baan bruto Leny van Duijn Herman Roedoe
Clubkampioenschap Grote Baan netto Henriëtte Huurman Herman Roedoe
Clubkampioenschap Matchplay bruto Ellen Karstens Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Matchplay netto Leny van Duijn Johan Passchier
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Jasper van der Zon
Clubkampioenschap Stableford Henriëtte Huurman Walther Hesselink
Clubkampioenschap Stableford jeugd Tessa Dik Max Goote
Clubkampioenschap Strokeplay Leny van Duijn Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd Tessa Dik Casper van der Vlugt
Damesochtend Matchplay Cor Dirven  
Damesochtend Stableford Ada Smits / Toni Stein  
Herenochtend Matchplay   Walther Hesselink
Herenochtend Stableford   Jac Plug
Maandbeker netto Henriëtte Huurman Johan Aartman / Leen van der Niet
Maandbeker bruto   Ron van der Geer
Matchplaycompetitie Hermance Brandjes Kees Karstens
Zomeravondcompetitie bruto   Leo Hazenoot
Zomeravondcompetitie netto Pien Hoogeveen Roger Eussen
     
     
2011    
Clubkampioenschap Grote Baan bruto Leny van Duijn Ed Plug
Clubkampioenschap Grote Baan netto Henriëtte Huurman Ed Plug
Clubkampioenschap Matchplay bruto Ellen Karstens Max Hazenoot
Clubkampioenschap Matchplay netto Margreeth Bergman Peter Koster
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Jasper van der Zon
Clubkampioenschap Stableford Leoni Bergman Leen vd Niet
Clubkampioenschap Stableford jeugd Anne Fleur van der Meer Max Goote
Clubkampioenschap Strokeplay Ellen Karstens Max Hazenoot
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd Nena Prins Jasper van der Zon
Damesochtend Matchplay Nel Barnhoorn  
Damesochtend Stableford Henriëtte Huurman  
Herenochtend Matchplay   Henk van der Ree
Herenochtend Stableford   Jac Plug
Maandbeker netto Joke Koelewijn Gerard Klein
Maandbeker bruto Els Guyt Walther Hesselink
Matchplaycompetitie Hermance Brandjes Ton Schild
Zomeravondcompetitie Ina Hendriks Wim Rietveld
     
2010    
Clubkampioenschap Grote Baan bruto Margreeth Bergman Henk van der Ree
Clubkampioenschap Grote Baan netto Henriëtte Huurman Lex Brink
Clubkampioenschap Matchplay bruto Joke Koelewijn Hans van Abswoude
Clubkampioenschap Matchplay netto Henriëtte Huurman Walther Hesselink
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Twan van Abswoude
Clubkampioenschap Stableford Els Guyt Dennis Plug
Clubkampioenschap Stableford jeugd Anne Verkolf Steve Janzen
Clubkampioenschap Strokeplay Els Guyt Kees Karstens
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd Eva Verkolf Rick van der Nat
Damesochtend Matchplay Joke Joelewijn  
Damesochtend Stableford Leny van Duijn  
Herenochtend Matchplay   Henk van Starkenburg
Herenochtend Stableford   Henk van der Ree
Maandbeker Ellen Karstens Hans Tazelaar
Matchplaycompetitie Ellen Karstens Dennis Plug
Zomeravondcompetitie Henriëtte Huurman Peter vd Ploeg
2009    
Clubkampioenschap Grote Baan netto H. Warmerdam Nico Warmendam 
Clubkampioenschap Matchplay bruto Yolande van Daal Peter Koster
Clubkampioenschap Matchplay netto Leny van Duijn Walter van Abswoude
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Twan van Abswoude
Clubkampioenschap Stableford Ina Hendriks Jack van den Eijkel
Clubkampioenschap Strokeplay Ellen Karstens Kees Karstens
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd Eline van Abswoude Twan van Abswoude
Damesochtend Matchplay Helga Voskuil  
Damesochtend Stableford Henriëtte Huurman  
Herenochtend Matchplay   Leen van der Niet
Herenochtend Stableford   Leo de Ridder
Maandbeker Joke Koelewijn Bertho Hagen
Matchplaycompetitie Marry Langmuur Hans van Abswoude
Zomeravondcompetitie Joke Koelewijn Peter Duivenvoorden
     
2008    
Clubkampioenschap Grote Baan Annemarie Hazenoot Johan Passchier
Clubkampioenschap Matchplay bruto Els Guyt Peter Koster
Clubkampioenschap Matchplay netto Leoni Bergman JanWillem Jansen
Clubkampioenschap Stableford Corrie Klein Pieter Passchier
Clubkampioenschap Strokeplay Wilma Bais Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd Eline van Abswoude Twan van Abswoude
Damesochtend Matchplay Ypke Snoek  
Damesochtend Stableford Annemiek Ribberink  
Herenochtend Matchplay   Henny Kamerling
Herenochtend Stableford   Walther Hesselink
Maandbeker Joke Koelewijn Maarten Lefeber
Zomeravondcompetitie Els Guyt Kees Karstens
2007    
Clubkampioenschap Grote Baan Els Guyt Dirk Klinkenberg
Clubkampioenschap Matchplay bruto Wilma Bais Dick van Schooten
Clubkampioenschap Matchplay netto Anneke Akkerhuis Kees Karstens
Clubkampioenschap Stableford Ilma Geurtjens Pieter Zeestraten
Clubkampioenschap Strokeplay Joke van Mastrigt Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd Eline van Abswoude Benjamin van Daal
Damesochtend Matchplay Henriette de Wolf  
Damesochtend Stableford Joke van Mastrigt  
Herenochtend Matchplay   Piet Waaning
Herenochtend Stableford   Henk van der Ree
Maandbeker Corrie Barnhoorn Henk van der Ree
Zomeravondcompetitie Cora vd Horst Leo Hazenoot
Zomeravondcompetitie Jossy vd Hoeve Bertho Hagen
     
2006    
Clubkampioenschap Grote Baan bruto Jossy vd Hoeven AntonWil van Zoelen
Clubkampioenschap Grote Baan netto Ina Hendriks Herman Roedoe
Clubkampioenschap Matchplay bruto Wilma Bais Ben Akkerman
Clubkampioenschap Matchplay netto Maria Hesselink Ron van der Geer
Clubkampioenschap Stableford José Warmerdam J Visser
Clubkampioenschap Strokeplay Wilma Bais Leo Hazenoot
Damesochtend Stableford Corry Barnhoorn  
Herenochtend   Johan de Witt
Herenochtend   Walther Hesselink
Maandbeker Els Guyt Bas van Hille
Maandbeker Joke Bechthum Ton van Duin
Zomeravondcompetitie Joke van Mastrigt Ron vd Geer
Zomeravondcompetitie Petra Breuning Ben Akkerman
2005    
Clubkampioenschap Grote Baan Joke van Mastrigt Anton vd Plas
Clubkampioenschap Matchplay bruto Maria Hesselink Ton van Duin
Clubkampioenschap Matchplay netto Mieke Kneyber Henk van der Ree
Clubkampioenschap Stableford Margreeth van Duin JanWillem Jansen
Clubkampioenschap Strokeplay Els Guyt Ton van Duin
Damesochtend Stableford Henriette de Wolf  
Herenochtend   Leen van der Niet
Herenochtend   Wim van de Berg
Maandbeker Ineke Koks Bas van Hille
Zomeravondcompetitie Mieke Kneyber Leo Hazenoot
Zomeravondcompetitie Maria Hesselink Bertho Hagen
2004    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Jossy vd Hoeven AntonWil van Zoelen
Clubkampioenschap Matchplay netto Elske Issac John van Hal
Clubkampioenschap Stableford Ilma Geurtjens John van de Berg
Clubkampioenschap Strokeplay Silke van Abswoude AntonWil van Zoelen
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd Silke van Abswoude Sebastian Herbschieb
Damesochtend Helga Voskuil  
Damesochtend Jossy vd Hoeven  
Herenochtend   Wim van de Berg
Herenochend   Johan Aartman
Maandbeker Ellen Karstens Willem Kneyber
Maandbeker Jossy van der Hoeven Ton van Duin
Zomeravondcompetitie Wilma Bais Ben Akkerman
2003    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Joke van Mastrigt Leo Hazenoot
Clubkampioenschap Matchplay netto Maria Hesselink Walther Hesselink
Clubkampioenschap Stableford Leoni Bergman A.J.M. van der  Kroft
Clubkampioenschap Strokeplay Ellen Karstens Leo Hazenoot
Dames Joke van Mastrigt  
Heren   Herman Honsbeek
Heren   Walther Hesselink
Maandbeker Ellen Karstens  
Maandbeker Petra Breuning Ton van Duin
Zomeravondcompetitie Joke van Mastrigt Ben Akkerman
     
2002    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Cora vd Horst AntonWil van Zoelen
Clubkampioenschap Matchplay netto Door de Ruyter Sander Plug
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Alexander van Zoelen
Clubkampioenschap Stableford Henny van Kesteren Theo van Kesteren
Clubkampioenschap Strokeplay Wilma Bais AntonWil van Zoelen
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd   Joost Imthorn
Damesochtend Ineke Riem  
Damesochtend Ineke Koks  
Herenochtend   Aat van Schie
Herenochtend   Walther Hesselink
Maandbeker Els Guyt Ton van Duin
Maandbeker   Jan de Rijke
Zomeravondcompetitie Cora vd Horst Ben Akkerman
2001    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Christa Heinke AntonWil van Zoelen
Clubkampioenschap Matchplay netto Joke van Mastrigt AntonWil van Zoelen
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Dennis Asselbergs
Clubkampioenschap Stableford Nel Saat Walther Hesselink
Clubkampioenschap Strokeplay Ineke Koks Walther Hesselink
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd   Dennis Asselbergs
Dames Joke van Mastrigt  
Heren   Henk van der Ree
Maandbeker Ineke Koks Pieter Passchier
Zomeravondcompetitie Els Guyt Ben Akkerman
     
2000    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Ineke Koks Anton van der Plas
Clubkampioenschap Matchplay netto Elske Issac Cock van Eeden
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Robbert Geluk
Clubkampioenschap Stableford Ineke Koks Henk van der Ree
Clubkampioenschap Strokeplay Henny van Schooten Ton van Duin
Damesochtend Ineke Koks  
Herenochtend   Walther Hesselink
Maandbeker Ineke Koks Jan Lommerse
Zomeravondcompetitie Ineke Koks Ben Akkerman
     
1999    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Pieter Kolk Johan Passchier
Clubkampioenschap Matchplay netto Ineke Koks Jan van der Lippe
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Marc van Daal
Clubkampioenschap Strokeplay Arend Houwaart Pieter/Chris van Dijk
Dames Yvonne vd Padt  
Dames Ineke Koks  
Heren   Klaas van der Spek
Heren   Walther Hesselink
Maandbeker Helga Passchier Cock van Eeden
Zomeravondcompetitie Cora vd Horst Ben Akkerman
1998    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Ineke Koks Cees de Roo
Clubkampioenschap Matchplay netto Elske Issac Walther Hesselink
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Marc Bergers
Clubkampioenschap Strokeplay Ineke Koks Harry Woning
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd   Robbert Geluk
Damesochtend Heleen Snel  
Herenochtend   Hans Vink
Herenochtend   Wim Rietveld
Maandbeker Janny Admiraal Giel Quadekker
Zomeravondcompetitie Ineke Koks Ben Akkerman
     
1997    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Sonja van Bohemen Johan Passchier
Clubkampioenschap Matchplay netto J Hiep Jan van der Lippe
Clubkampioenschap Matchplay jeugd   Matthijs Ribberink
Clubkampioenschap Strokeplay Ineke Koks Pieter/Chris van Dijk
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd   Marc Bergers
Dames Dim Steenvoorden  
Dames Henny van Schooten  
Heren   Dirk Klinkenberg
Heren   Gerrit Blauw
Maandbeker Gerda vd Hoef Walther Hesselink
Zomeravondcompetitie Ineke Koks Jan van der Lippe
1996    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Elske Issac Cees de Roo
Clubkampioenschap Matchplay netto Ineke Koks Dick van Schooten
Clubkampioenschap Strokeplay Sonja van Bohemen Jan van der Lippe
Clubkampioenschap Strokeplay jeugd   Niels Heemskerk
Damesochtend A.P.T. Vink  
Damesochtend Ineke Koks  
Herenochtend   W. Spaans
Maandbeker Maria Hesselink Thijs van Bohemen
Zomeravondcompetitie Margreeth van Duin Jan van der Lippe
     
1995    
Clubkampioenschap Matchplay bruto   Cees de Roo
Clubkampioenschap Strokeplay Sonja van Bohemen Pieter/Chris van Dijk
Dames Heleen Snel  
Dames Joke Komen  
Heren   Joop Pronker
Zomeravondcompetitie Sonja van Bohemen Jan van der Lippe
     
1994    
Clubkampioenschap Matchplay bruto WH Goedhart Ton van Duin
Clubkampioenschap Matchplay netto Sonja van Bohemen Jan van der Schalk
Damesochtend Nely van Aalsum  
Herenochtend   Jack Plug
Zomeravondcompetitie   Pieter/Chris van Dijk
1993    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Wil Goedhart Jan van der Lippe
Clubkampioenschap Matchplay netto Gertruud Oostdam Hans Tazelaar
Damesochtend Henny den Dulk  
Herenochtend   Walther Hesselink
Zomeravondcompetitie   Jan van der Lippe
1992    
Clubkampioenschap Matchplay bruto Sonja Meijer Pieter/Chris van Dijk
Clubkampioenschap Matchplay netto Wil Goedhart Pieter van Duin
Damesochtend A. Faase  
Herenochtend   Herman Boskamp
Zomeravondcompetitie   John Asselbergs
1991    
Clubkampioenschap Matchplay netto A.M. de Koning Ronald Menger